Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.
Wyszukiwanie zaawansowane >>
Wczytuje wyszukiwanie...
0
liczba produktów: 0
Wiersze sercem pisane 19
KSIĄŻKA

Wiersze sercem pisane 19

praca zbiorowa
Wydawnictwo: Astrum
Rok wydania: 2022
Stron: 126
ISBN: 9788366926813
Cena katalogowa: 25.00 zł
Nasza cena: 19.42
Oszczędzasz: 5.58 zł
Zamawiana ilość:  
Dostępna: do 48h

Koszt dostawy:

Paczka w Ruchu: od 8.99 zł
Paczkomaty: od 11.99 zł
Poczta Polska: od 18.99 zł
Kurier DHL: od 15.99 zł

Opis

To, że istnieje wiele definicji poezji doskonale wiedzą współautorzy wyboru wierszy WIERSZE SERCEM PISANE wydanych w serii Wydawnictwa Astrum ANTOLOGIA POETÓW WSPÓŁCZESNYCH. Seria ta obejmuje autorów, którzy swoją wrażliwość przekuwają w strofy. Ponieważ jest to antologia, mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością, ale ze spontanicznym nadmiarem silnych uczuć. Emily Dickinson powiedziała, że jeśli czyta książkę, a jej ciało staje się coraz bardziej gorące, to znaczy, że czyta właśnie poezję.Wrażliwość poety ogrzewa ją, jak dalej twierdzi, bardziej niż ogień w kominku.

Dylan Thomas z kolei mówi, że poezja jest tym, co sprawia, iż chce mu się na przemian śmiać, płakać, cieszyć życiem lub ze smutku umierać.

Słowa te świadczą o tym, że poezja w literaturze jest czymś wyjątkowym, a skoro tak, to i piszący wiersze są osobami wyjątkowymi. Wrażliwymi, uczuciowymi, które inaczej niż zwykli ludzie postrzegają świat. Są i tacy co twierdzą, że gdy poeta się rodzi, to jakby anioł przychodził z nieba na ziemię.

Zadzwoń: 505 751 600
Realizacja: tenkai.plSystemy informatyczne