Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.
Wyszukiwanie zaawansowane >>
Wczytuje wyszukiwanie...
0
liczba produktów: 0
Rozmawialnik - czas z dzieckiem
KSIĄŻKA

Rozmawialnik - czas z dzieckiem

Wydawnictwo: Psalm18.pl
Rok wydania: 2022
Format: 40
ISBN: 9788366681439
Cena katalogowa: 54.99 zł
Nasza cena: 48.94
Oszczędzasz: 6.05 zł
Zamawiana ilość:  
Dostępna: do 48h

Koszt dostawy:

Paczka w Ruchu: od 8.99 zł
Paczkomaty: od 11.99 zł
Poczta Polska: od 18.99 zł
Kurier DHL: od 14.99 zł

Opis

Rozmawialnik to kieszonkowe pudełko z 40 kartami z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem.

Każdy człowiek został stworzony do relacji jest to mu niezbędne do zachowania zdrowia fizycznego, psychicznego i życia w pełni. Dzieci, by dobrze się rozwijać także potrzebują głębokich więzi. A relacje żyją rozmową. Nasza akcja jest odpowiedzią na te wyzwania by szczególnie wzmocnić relacje z dziećmi.

Czas z Dzieckiem Rozmawialnik to zestaw pytań, które pomogą pogłębić relację rodzic-dziecko; dziadek/babcia-wnuki, ciocia/wujek-bratanek/siostrzeniec, itp.

Zobacz niektóre pytania z Czas z dzieckiem Rozmawialnik:

* Jakie nasze wspólne zajęcie, sprawiłoby Ci największą radość?

* Dokończ: Chciałbym, abyś kiedyś...

* Co chciałbyś bardzo, aby zmieniło się w naszej rodzinie?

* Dokończ: Najbardziej nie lubię, gdy...

* W jaki sposób najlepiej wypoczywasz?

SKĄD POMYSŁ NA ROZMAWIALNIKI?

Autorem pomysłu jest zmarła przed pięcioma laty Mariola Wołochowicz, Wicedyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie, z której niejako wypączkowała nasza Fundacja Żyj Pełnią Życia. Marzeniem śp. Marioli Wołochowicz było, aby Rozmawialniki trafiły do każdego domu w Polsce i były pomocnym narzędziem do wzmacniania relacji międzyludzkich. Duże marzenie? Owszem! Ale kiedy przy okazji jej innych dużych marzeń mówiliśmy, że coś jest niewykonalne, ona zawsze nam odpowiadała, że na pewno się da, tylko musimy znaleźć sposób, jak to zrobić.

Zadzwoń: 505 751 600
Realizacja: tenkai.plSystemy informatyczne