Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.
Wyszukiwanie zaawansowane >>
Wczytuje wyszukiwanie...
0
liczba produktów: 0
Niedźwiedź i przestrzeń
KSIĄŻKA

Niedźwiedź i przestrzeń

Urszula Kuncewicz-Jasińska, Aleksander Jasiński
Wydawnictwo: Wydawnictwo Alulalu
Rok wydania: 2022
Stron: 38
Format: Format: 260x205 mm
ISBN: 9788396439000
Cena katalogowa: 44.99 zł
Nasza cena: 30.59
Oszczędzasz: 14.40 zł
Zamawiana ilość:  
Dostępna: do 48h

Koszt dostawy:

Paczka w Ruchu: od 8.99 zł
Paczkomaty: od 11.99 zł
Poczta Polska: od 18.99 zł
Kurier DHL: od 14.99 zł

Opis

,,Latem bieszczadzki las wygląda równie pięknie, jak jesienią, zimą i wiosną. Mamy nadzieję, że uda nam się go dziś pokazać. Jednak na razie cała nasza uwaga skupia się na nim - niedźwiedziu brunatnym. Chyba że poprosisz go, żeby się trochę przesunął?"

Po ciepłym przyjęciu ,,Wielkiego małego zwierzęcia" - jesiennej historii o mrówce - wracamy z letnią częścią serii ,,Zwierzęta z bieszczadzkiego lasu".

,,Niedźwiedź i przestrzeń" to zabawna, wielowymiarowa książka na pograniczu bajki i publikacji popularnonaukowej. Słuchając opowieści o niedźwiedziu, dzieci zdobywają wiedzę. Książka ociepla wizerunek niedźwiedzi brunatnych, rozbudza troskę o nie i daje wskazówki, jak dbać o ich bezpieczeństwo. Wspiera budowanie empatii i naukę respektowania cudzych granic, a jednocześnie uczy, żeby w stosunku do dzikich zwierząt zachować ostrożność i... nie zapominać o sobie. Tekst można czytać aktywnie, uwzględniając wyróżnione zdania, lub tradycyjnie, pomijając je.

Ilustracje wzmacniają przekaz i w niezwykły sposób łączą urzekające piękno z humorem. Opowieść o niedźwiedziu z bieszczadzkiego lasu to nauka przez zabawę w najlepszym wydaniu i prawdziwa uczta dla oka.

Zadzwoń: 505 751 600
Realizacja: tenkai.plSystemy informatyczne